Meclis Komisyonları

PENDİK BELEDİYE MECLİSİNİN 04/NİSAN/2016  PAZARTESİ  GÜNÜ YAPILAN

NİSAN  AYI TOPLANTISINDA KOMİSYONLARA SEÇİLMİŞ

BULUNAN MECLİS ÜYELERİNİN LİSTESİ

 

 

MECLİS DİVAN KATİPLİĞİ               
1- Asuman SESIŞIK
2- Akın BÖBÜR 
3- Remzi TOPÇU
4- Feriha Gülizar KURT                             
ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU
1-Zehra GÖKBUDAK
2-Nizamettin ÇAKIR     
3-Ramazan TUNÇ
4-Ayhan ERTEKİN  
5-Nurettin YILMAZ

MECLİS 1. ve 2. BAŞKAN VEKİLLİĞİ

1- Hayrullah HASDEMİR (Meclis 1. Bşk. Vekili)
2- Murat TÜRKYILMAZ   (Meclis 2. Bşk. Vekili)

HUKUK KOMİSYONU

1-Ramazan ÖZTÜRK 
2-Murat TÜRKYILMAZ     
3-Halil İbrahim ÇAKMAK
4-Bülent AŞKIN 
5-İsa ÖZTÜRK
  
 

BELEDİYE ENCÜMENİ

1-Yahya TUNÇ 
2-Öznur CANAYAKIN
3-Ayhan TUĞLU


İSİMLENDİRME KOMİSYONU

1-Bülent AŞKIN
2-Öznur CANAYAKIN
3-Remzi TOPÇU
4-Ramazan ÖZTÜRK
5-A.Ayla TAYGAROĞLU


PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU

1-Cevat YAMAN      
2-Ceyhun ÖZKAN
3-Osman UÇAK
4-Atakan YÜCE
5-Nasibi Halis ÖNAL

GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU

1-Süleyman PERGEL          
2-Ali ŞİRİN
3-Ayhan ERTEKİN     
4-Akın BÖBÜR 
5-Murat KAYAOĞLU

TARİFELER KOMİSYONU

1-Bekir YONDEMİR
2-Öner AŞIK
3-Ayhan ERTEKİN  
4-Atakan YÜCE
5-Murat KAYAOĞLU  

 

TRAFİK ULAŞIM KOMİSYONU

1-Fatih ÖZEREN       
2-Remzi ŞEKER
3-Ekrem YILDIRIM
4-H. İbrahim ÇAKMAK 
5-Tarık KÜPÇÜ

İMAR KOMİSYONU

1-Ekrem YILDIRIM
2-Gökhan TEKBIYIK
3-Erhan KARATAŞ
4-Ramazan TUNÇ
5-Ercan YALÇIN                

 

ESNAF KOMİSYONU

1-Bekir YONDEMİR
2-Öner AŞIK             
3-Nihat BEŞTAŞ         
4-Osman UÇAK        
5-Fadıl TÜRKOĞLU  

KÜLTÜR ve SANAT KOMİSYONU

1-Emine RAMAZANOĞLU
2-Nihat BEŞTAŞ
3-Süleyman PERGEL
4-Ayhan TUĞLU
5-Nurettin YILMAZ 

SOSYAL HİZMETLER ve YARDIM KOMİSYONU

1-Nizamettin ÇAKIR 
2-Gökhan TEKBIYIK
3-Erhan KARATAŞ
4-Ceyhun ÖZKAN 
5-Tarık KÜPÇÜ

GAYRİMENKUL SATIŞ KOMİSYONU

ASIL :
1- Ayhan ERTEKİN 

YEDEK:
1- Osman UÇAK                                

KADIN VE AİLE KOMİSYONU

1- Zehra GÖKBUDAK 
2- F.Gülizar KURT
3- Emine RAMAZANOĞLU
4- Asuman SESIŞIK
5- Yasemin ALYEŞİL  

MARMARA BELEDİYELER BİRLİĞİ      

ASIL :   
1-H. İbrahim ÇAKMAK 

2-Akın BÖBÜR

YEDEK:
1-Remzi TOPÇU    


TÜRK DÜNYASI BELEDİYELER BİRLİĞİ

ASIL:
1-Şerafettin TAŞTAN                                          
2-Fatih ÖZEREN        

 

SAĞLIKLI KENTLER BİRLİĞİ

ASIL : 
1- Ali ŞİRİN

2- Remzi TOPÇU 

YEDEK:
1- Akın BÖBÜR  

2- Gökhan TEKBIYIK


 

 

 


04 Mayıs 2016