Pendik 3. Geleneksel Kitap Fuarı Kapılarını Ziyaretçilere Açtı

Bu yıl 80 yayın evinden 80 yazarın katılımıyla gerçekleşen Pendik 3. Geleneksel Kitap Fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı. 14 Ekim’e kadar açık kalacak fuarda bu yıl ilk kez nadir bulunan eski kitapların yer aldığı Sahaflar Çarşısı da yer alıyor.

Pendik Belediyesinin her yıl düzenlediği 3. Geleneksel Kitap Fuarı kapılarını ziyaretçilere açtı. Kitap kurtları sahildeki etkinlik alanında yer alan fuara akın etmeye başladı. Tarihten kişisel gelişime, romandan anksiklopediye kadarfarklı türlerde binlerce kitabın bulunduğu fuarda bu yıl kitapseverleri Sahaflar Çarşısı süprizi bekliyor. Pazartesi günü resmi açılışın yapılacağı fuar için nadir bulunan eski kitapların yer aldığı Sahaflar Çarşısı kuruldu. Sahafta Tommiks’ten Ana Britannica’ya kadar özellikle 80 ve 90’larda popüler olmuş yayınlar ziyaretçilerin yeniden dikkatine sunuldu.

Mustafa Armağan okuyucularıyla buluşacak

Pendik 3. Geleneksel Kitap Fuarı’nda her zaman olduğu gibi söyleşiler ve imza günleri düzenleniyor. Fuarın ilk sohbet ve söyleşi programında Mustafa Armağan yer alacak. 6 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilecek programda yazar hem soruları cevaplayacak hem de okurlar için kitaplarını imzalayacak.


05 Ekim 2018