Yazı Şiir Atölyesinden Edebiyat dünyasına iki yeni isim

Yazı Şiir Atölyesi, edebiyat dünyasına iki yeni isim daha kazandırdı. Meryem Kılıç’ın “Kafes Kesiği”, Şafak Çelik’in ise “Uzatılmış Bir Yas” adlı şiir dizelerinden oluşan kitapları Şule Yayınları imzasıyla raflardaki yerini aldı.

11 yıldır faaliyet gösteren Pendik Belediyesi Yazı Şiir Atölyesi, edebiyat dünyasına yeni yazarlar kazandırmayı sürdürüyor. Son olarak atölyede eğitim alan öğrencilerden Meryem Kılıç ve Şafak Çelik büyük özveriyle hazırladıkları eserlerini kitapseverlerle buluşturma imkanı buldu. Meryem Kılıç’ın “Kafes Kesiği”, Şafak Çelik’in ise “Uzatılmış Bir Yas” adlı şiir dizelerinden oluşan kitapları Şule Yayınları imzasıyla raflardaki yerini aldı.

Bugüne kadar 23 kitap okuyucuyla buluştu

Öte yandan Yazı Şiir Atölyesi faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Atölyede her haftasonu Ali Ural önderliğinde yazar adaylarına eğitim veriliyor. Eğitimleri başarıyla sürdüren yazarlar yeteneklerini tecrübeleriyle birleştirerek kitapla buluşturuyor. Şimdiye kadar atölyede eğitim alan yazarların 23 kitabı okuyucuyla buluştu. Ücretsiz olarak verilen Yazı Şiir Atölyesi hakkında ayrıntılı bilgi Pendik Belediyesinin 444 81 80 Nolu Çağrı Merkezi numarasından alınabiliyor.


20 Şubat 2019