Mobil Kent Rehberi

            360° Mobil Kent Rehberi, Pendik Belediyesine ait güncel adres, imar durumu, güncel plan durumu, plan notu ve panorama görüntülerinin akıllı cep telefonları ile erişilebildiği bir uygulamadır.

            Önemli Yer Arama, Nöbetçi Eczane, Ada, Parsel ve Adresten sorgulama yapılarak istenilen bilgiye erişilebilmektedir. Ayrıca bu bilgilerin panoramik görüntüsü ile yerindeki durumunu inceleyebilirsiniz.

            GPS açık duruma getirilerek bulunduğunuz yerin ya da sorgulama sonucuna göre istediğiniz yerin bilgilerine ulaşabilirsiniz.

            Sorgulamalarla Hava Fotoğraflarına, Panoramik Görüntülere, Günlük Nöbetçi Eczane bilgilerine ve kentte bulunan Eğitim, Sağlık, Dini ve Kültürel Tesislere erişilebilir.

            Pendik Mobil Kent Rehberi içerisinden İmar durumunu görüntüleyebilir, cihazınıza pdf olarak kaydedebilir ve mail olarak gönderebilirsiniz.

            Adresten yapmış olduğunuz sorgulama ile Yapı, Parsel ve Panoramaya geçiş yaparak ya da tersine çapraz sorgulamalar ile istediğin sorgu sonucundan diğer katmanlara geçiş ile kullanabilirsiniz. Ayrıca Jiroskop özelliğini destekleyen akıllı cep telefonları ile Panorama görüntülerini kullanmak daha da kolaylaşıyor.

            Pendik Mobil Kent Rehberi uygulamasının IPad ve IPhone sürümü için Apple Store üzerinden; Android sürümü için Google PlayStore üzerinden ulaşabilirsiniz.

                                                        

 


06 Ocak 2017