Meclis Komisyonları

PENDİK BELEDİYE MECLİSİNİN 02/NİSAN/2018  PAZARTESİ  GÜNÜ YAPILAN

NİSAN  AYI TOPLANTISINDA KOMİSYONLARA SEÇİLMİŞ

BULUNAN MECLİS ÜYELERİNİN LİSTESİ

 

 

MECLİS DİVAN KATİPLİĞİ               
1 - Asuman SESIŞIK
2 - Akın BÖBÜR 
3 - Remzi TOPÇU
4 - Feriha Gülizar KURT                             

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU
1 - Zehra GÖKBUDAK
2 - Ali ŞİRİN
3 - Remzi ŞEKER
4 - Gökhan TEKBIYIK
5 - Nurettin YILMAZ

MECLİS 1. ve 2. BAŞKAN VEKİLLİĞİ

1 - Hayrullah HASDEMİR (Meclis 1. Bşk. Vekili)
2 - Murat TÜRKYILMAZ   (Meclis 2. Bşk. Vekili)

HUKUK KOMİSYONU

1 - Osman UÇAK 
2 - Murat TÜRKYILMAZ    
3 - Ayhan ERTEKİN
4 - Atakan YÜCE
5 - İsa ÖZTÜRK

BELEDİYE ENCÜMENİ

1 - Feriha Gülizar KURT 
2 - Ramazan TUNÇ
3 - Öner AŞIK


İSİMLENDİRME KOMİSYONU

1 - Ceyhun ÖZKAN
2 - H. İbrahim ÇAKMAK
3 - Erhan KARATAŞ
4 - Osman UÇAK
5 - N. Halis ÖNAL

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU

1 - Cevat YAMAN      
2 - Asuman SESIŞIK
3 - Akın BÖBÜR
4 - Cihan KÖKTEMİR
5 - Yasemin ALYEŞİL

GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU

1 - Nizamettin ÇAKIR          
2 - Akın BÖBÜR
3 - Fatih ÖZEREN     
4 - Remzi TOPÇU
5 - Ercan YALÇIN

TARİFELER KOMİSYONU

1 - Ö. Faruk BAŞAL
2 - Cihan KÖKTEMİR
3 - Ayhan TUĞLU 
4 - Halil İbrahim ÇAKMAK
5 - Fadıl TÜRKOĞLU  

TRAFİK ULAŞIM KOMİSYONU

1 - Remzi ŞEKER       
2 - Ö. Faruk BAŞAL
3 - Nizamettin ÇAKIR
4 - Fatih ÖZEREN
5 - Murat KAYAOĞLU

İMAR KOMİSYONU

1 - Ekrem YILDIRIM
2 - Bekir YÖNDEMİR
3 - Süleyman PERGEL
4 - Ramazan ÖZTÜRK
5 - Tarık KÜPÇÜ                

ESNAF KOMİSYONU

1 - Şerafettin TAŞTAN
2 - Cihan KÖKTEMİR            
3 - Nihat BEŞTAŞ         
4 - Ayhan TUĞLU        
5 - Yakup YETER 

KÜLTÜR ve SANAT KOMİSYONU

1 - Öznur CANAYAKIN
2 - Süleyman PERGEL
3 - Ramazan ÖZTÜRK
4 - Murat TÜRKYILMAZ
5 - A. Ayla TAYGAROĞLU

SOSYAL HİZMETLER ve YARDIM KOMİSYONU

1 - Öznur CANAYAKIN 
2 - Zehra GÖKBUDAK
3 - Nihat BEŞTAŞ
4 - Murat TÜRKYILMAZ
5 - Fadıl TÜRKOĞLU

GAYRİMENKUL SATIŞ KOMİSYONU

ASIL :
1 - Cihan KÖKTEMİR 

YEDEK:
1 - Ö. Faruk BAŞAL                               

KADIN VE AİLE KOMİSYONU

1 - Öznur CANAYAKIN
2 - Emine RAMAZANOĞLU

3 - Zehra GÖKBUDAK
4 - Asuman SESIŞIK
5 - A. Ayla TAYGAROĞLU  

MARMARA BELEDİYELER BİRLİĞİ      

ASIL :   
1 - H. İbrahim ÇAKMAK 

2 - Bülent AŞKIN

YEDEK:
1 - Emine RAMAZANOĞLU    


TÜRK DÜNYASI BELEDİYELER BİRLİĞİ

ASIL:
1 - Ceyhun ÖZKAN                                          
2 - Bülent AŞKIN        

 

SAĞLIKLI KENTLER BİRLİĞİ

ASIL : 
1 - Ali ŞİRİN

2 - Gökhan TEKBIYIK 

YEDEK:
1 - Süleyman PERGEL


 

 

 


10 Nisan 2018